Borys to sieć sklepów monopolowych  specjalizująca się w zaspokajaniu potrzeb każdego klienta, nawet tego najbardziej wymagającego.  

Jesteśmy na rynku od 22.11.2003 roku. Staż jaki osiągnęliśmy i rozwój jakiego dokonaliśmy jest dla nas ogromnym powodem do dumy.

“… Przez lata uczyliśmy się budowania naszej marki. Często metoda ,,prób i błędów”, ale od początku podążając w stronę sukcesu. …”

BORYS to Sieć Sklepów Monopolowych specjalizująca się w zaspokajaniu potrzeb każdego Klienta , nawet tego najbardziej wymagającego .

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Spełniamy oczekiwania.

Na rynku działamy od 22 listopada 2003 roku. Jesteśmy dumni z tego co osiągnęliśmy. Dziś sieć sklepów Borys to ponad 140 punktów sprzedaży detalicznej. Znaleźć można nas w kilku województwach. Zatrudniamy blisko 500 pracowników. Naszym celem jest ciągły rozwój i podążanie za trendami i oczekiwaniami Klienta.

Najważniejszy jest Klient. Zawsze było to naszym celem i to nigdy się nie zmieni.

Zaczęło się od tego, że otworzyliśmy pierwszy sklep gdzie sami pracowaliśmy ,,za ladą”. Przez lata uczyliśmy się budowania naszej marki. Często metodą, “prób i błędów”, ale od początku podążając w stronę sukcesu. To była piękna przygoda, a zarazem ogromna lekcja, dzięki której wiedzieliśmy, że to co robimy ma sens i pozwala osiągać
zamierzone cele.

Za sukcesem zawsze stoją ludzie. Firma, którą stworzyliśmy jest wynikiem pracy całego Teamu. Osób lojalnych, zaangażowanych i nastawionych na rozwój.

Priorytetem jest to, aby każdy nasz Klient był zadowolony i chciał nas odwiedzić ponownie.

Dziś otwarcie mówimy, ze Sieć Sklepów BORYS jest nasza dumą, wynikiem wspólnej ciężkiej pracy , naszym trzecim “dzieckiem”.

Chcemy iść dalej tą ciekawą, aczkolwiek trudną drogą, bo sprawia nam to radość i daje ogromną satysfakcję.

Nasz znak towarowy jest zarejestrowany w Urzędzie
Patentowym, podlega ochronie prawnej. A my, jesteśmy twórcami naszej marki.


© Borys Monopolowy. All rights reserved.
Powered by Ameti.