Witaj

Musisz mieć ukończone 18 lat, aby korzystać z tej strony

Tak, mam ukończone 18 lat

Wszystkie materiały są przeznaczone jedynie dla osób dorosłych powyżej 18 roku życia, nie należy ich przekazywać ani udostępniać osobom poniżej 18 lat. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie możesz korzystać z tej strony WWW.

Borys to sieć sklepów monopolowych  specjalizująca się w zaspokajaniu potrzeb każdego klienta, nawet tego najbardziej wymagającego.  

Jesteśmy na rynku od 22.11.2003 roku. Staż jaki osiągnęliśmy i rozwój jakiego dokonaliśmy jest dla nas ogromnym powodem do dumy.

“… Przez lata uczyliśmy się budowania naszej marki. Często metoda ,,prób i błędów”, ale od początku podążając w stronę sukcesu. …”

BORYS to Sieć Sklepów Monopolowych specjalizująca się w zaspokajaniu potrzeb każdego Klienta , nawet tego najbardziej wymagającego .

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Spełniamy oczekiwania.

Na rynku działamy od 22 listopada 2003 roku. Jesteśmy dumni z tego co osiągnęliśmy. Dziś sieć sklepów Borys to ponad 140 punktów sprzedaży detalicznej. Znaleźć można nas w kilku województwach. Zatrudniamy blisko 500 pracowników. Naszym celem jest ciągły rozwój i podążanie za trendami i oczekiwaniami Klienta.

Najważniejszy jest Klient. Zawsze było to naszym celem i to nigdy się nie zmieni.

Zaczęło się od tego, że otworzyliśmy pierwszy sklep gdzie sami pracowaliśmy ,,za ladą”. Przez lata uczyliśmy się budowania naszej marki. Często metodą, “prób i błędów”, ale od początku podążając w stronę sukcesu. To była piękna przygoda, a zarazem ogromna lekcja, dzięki której wiedzieliśmy, że to co robimy ma sens i pozwala osiągać
zamierzone cele.

Za sukcesem zawsze stoją ludzie. Firma, którą stworzyliśmy jest wynikiem pracy całego Teamu. Osób lojalnych, zaangażowanych i nastawionych na rozwój.

Priorytetem jest to, aby każdy nasz Klient był zadowolony i chciał nas odwiedzić ponownie.

Dziś otwarcie mówimy, ze Sieć Sklepów BORYS jest nasza dumą, wynikiem wspólnej ciężkiej pracy , naszym trzecim “dzieckiem”.

Chcemy iść dalej tą ciekawą, aczkolwiek trudną drogą, bo sprawia nam to radość i daje ogromną satysfakcję.

Nasz znak towarowy jest zarejestrowany w Urzędzie
Patentowym, podlega ochronie prawnej. A my, jesteśmy twórcami naszej marki.


© Borys Monopolowy. All rights reserved.
Powered by Ameti.